Small Foot Logický labyrint

Kód: LE11103
Značka: Legler
398 Kč
Skladem (1 ks)

Vizuálně atraktivní barevná učební hra vyrobená ze dřeva s certifikátem FSC® 100% Kdo dokáže seřaditit barvy zobrazené na předloze tak, aby odpovídaly správnému řazení na stěně?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo dokáže seřaditit barvy zobrazené na předloze tak, aby odpovídaly správnému řazení na stěně? Je to složitý úkol, který vyžaduje myšlenkové schopnosti, koncentraci a porozumění barevným kombinacím. Vizuálně atraktivní barevná učební hra.

Rozměry: hrací plocha cca. 26 x 18 x 4 cm; hrací deska - předloha cca. 10 x 5 x 0,5 cm
Počet dílků: 19
Materiál: dřevo
Věk 3+

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: