Small foot Dotykové pexeso "Sensory"

Kód: LE12467
Novinka Tip
Značka: Legler
616 Kč
Skladem (1 ks)

Dotyková hra, která oslovuje smysly a podporuje rozvoj dětských dovedností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dotykové pexeso "Sensory" je hra, která oslovuje smysly a podporuje rozvoj dětských dovedností. S touto hmatovou hrou pexeso z produktové řady "Sensory" je cílem dotýkat se různých povrchů a najít odpovídající dvojice. Hra má 28 herních dílků se 14 různými povrchy, kterých se lze dotýkat a třídit. Sedm párů s textilní výplní a sedm párů s různými tvary, které mají různé struktury, tvary a barvy. Hru lze hrát samostatně nebo ve více hráčích. Hra je vhodná zejména pro děti a osoby se zrakovým postižením. Ergonomicky tvarované dřevěné herní prvky díky své velikosti a vyčnívajícímu víku boxu snadno uchopí děti i starší lidé.

Po dokončení hry se všechny herní prvky dají uložit do bavlněného pytlíku. Tato smyslová hra nejen podporuje rozvoj hmatu a paměti, ale také slibuje spoustu rozmanité herní zábavy díky různým variantám hry. Lze ji hrát také jako hru vizuální paměti, protože různé povrchy mají také různý vzhled. Jedním ze způsobů, jak upravit úroveň obtížnosti v závislosti na věku a schopnostech dětí, je, zda může herní prvek zůstat převrácený nebo musí být znovu otočen zpět. Je to všestranná společenská hra orientovaná na paměť, která trénuje hmat a zároveň je velice zábavná.

 

Hlavní vlastnosti:

  • vhodná hra děti a osoby se zrakovým postižením
  • podporuje rozvoj hmatu a paměti
  • rozmanité textury
  • vizuální podněty
  • bavlněný pytlík pro uložení

Výška: 1,5 cm, Ø5,5 cm
Věk: 3+
Materiál: dřevo, látka, plyš, jiný materiál
Obsahuje 28 dílů

 

 

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: