Mise dyslexie

Kód: PA429593
Tip
Značka: Pasparta
303 Kč
Skladem (>5 ks)

Jak najít svou superschopnost a své skvělé já

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potíže se čtením nebo pravopisem? Potíže se sebeorganizací a s negativními emocemi ve vypjatých situacích? I to je dyslexie!

Máte pocit, že boj s ní nemůže vaše dítě či váš žák nikdy zvládnout? Máme pro vás užitečnou knihu, na jejíchž stránkách čekají spolehliví pomocníci. Neváhejte tedy a podpořte spolu s hrdiny knihy silné stránky dětí, které se pak nebudou bát těžkostem postavit.

Prostřednictvím této knihy se čtenář spolu se třemi superhrdiny – Tvořilkou, Vytrvalákem a Jistíkem – vydává na cestu plnou úkolů i nástrah, které jim do cesty klade podlý pan Dyspicibilia (Pan D). Naši hrdinové jsou silní, rozhodní a kreativní a představují pozitiva, která dyslexie dětem do života může přinést. Plnění úkolů pak podporuje jejich sebevědomí a vytrvalost.  

Publikace je zábavnou a interaktivní příručkou, nad kterou mohou dospělí a děti spolupracovat. Je v ní množství úkolů na kreslení a přemýšlení. Naleznete v ní také aktivity a příklady, které rozproudí užitečnou diskuzi. Barevné ilustrace, komiksové příběhy a dialogy povzbuzují děti k tomu, aby pojmenovaly své pocity, identifikovaly výzvy a našly vlastní cesty, jak řešit problémové situace.

Brožované, bohatě ilustrováno

Autor: Julie McNeill, Rossie Stone a Paul McNeill
Překlad: Mgr. Ester Prokešová
Ilustrace: Rossie Stone
Vazba: brožovaná
Formát: 148 x 210 mm
Počet stran: 128
Vydáno: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: