POZOR! 24.3. ZAVŘENO

Deskové hry. Procvičujeme vyjmenovaná slova - B, L, M, P, S, V, Z

Kód: D605294
Akce Tip
Značka: EDIKA
232 Kč
Skladem (1 ks)
Chcete si se svými dětmi pohrát? Rádi byste je také něco naučili? Sada deskových her splní obě vaše přání!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostřednictvím naší knihy můžete s dětmi netradiční a zábavnou formou, která nepochybně vzbudí jejich živý zájem, procvičovat všechna vyjmenovaná slova od B až po Z.
Deskové hry tvoří soubor 4 herních plánů a jsou určeny pro 2 a více hráčů. Ke hře potřebujete již jen hrací kostku a odpovídající počet figurek. Hry jsou určeny především žákům základních škol, jejich rodičům a učitelům.
A co děti na jednotlivých herních plánech čeká?
- Bydlení – důkladné prozkoumání útulného rodinného domu
- Příroda – dobrodružný výlet do zajímavé krajiny
- Lidské tělo – přátelské seznámení se zasněným klukem
- Pohádka – úžasná výprava do světa fantazie
V knize dále naleznete: - obrázkové pexeso s vyjmenovanými slovy po B, L, M, P, S, V a Z - jednoduchá pravidla hry - návrhy řešení úkolů z jednotlivých herních plánů - náměty na další využití pexesa a mnohem více… Děti budou v průběhu jednotlivých her procházet rodinným domem, volnou přírodou, lidským tělem i pohádkovou krajinou a po cestě k cíli je čeká mnoho rozmanitých a zábavných úkolů, při jejichž plnění si procvičí nejen vyjmenovaná slova po B, L, M, P, S, V a Z, ale také jiné důležité schopnosti a dovednosti, mezi něž patří: rozšiřování slovní zásoby, zlepšování mluveného projevu, tříbení jazykového citu a rozvoj fantazie. Věřím také, že se nad knihou všichni hráči, včetně dospělých, dobře pobaví a stráví spolu nejednu příjemnou chvíli. Nejen (po)učení, ale i spoustu legrace s touto knihou přeje autorka.

Autor: Eva Mrázková, Miroslav Růžek, Jan Šenkyřík
Počet stran: 10
Formát: 270 x 380 mm
Vazba: vázaná s laminovaným potahem
vydáno: 2014

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: