Obrázkové hraní

Kód: F666570
Značka: INFRA
240 Kč
Skladem (2 ks)
Soubor pracovních listů pro vzdělávací aktivity v MŠ se základní zásobou anglických slovíček

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soubor obsahuje velkou zásobu originálních ilustrací zvířat, ovoce, zeleniny a dalších předmětů, které lze využít k různým aktivitám a činnostem s dětmi.

Všechny obrázky mají vedle českého názvu uvedenou i anglickou verzi s výslovností a slouží tak k výuce a procvičování základní slovní zásoby hravou formou ve školách s výukou angličtiny. Soubor obrázků a pracovních listů lze s dětmi velmi dobře využít i pro další vzdělávací aktivity a činnosti, které s angličtinou nesouvisejí. Pracovní listy nabídneme dětem pro omalování, vystřihování, zahrajeme si pexeso.

Obrázkové náměty rozvíjejí u dětí jemnou motoriku, grafomotoriku, poznávací dovednosti, matematickou i čtenářskou gramotnost, řeč, slovní zásobu a v neposlední řadě i představivost a fantazii s možností využít obrázky pro výtvarné hry a tvoření.

Publikace je členěna do šesti témat, kdy každé téma je uvedeno krátkou metodickou poznámkou, která je inspirací pro možné aktivity a činnosti s dětmi. Uvedené náměty lze dále rozvíjet, obměňovat a doplňovat dle zájmu dětí.

V publikaci jsou zahrnuta tato témata:
1. V lese a v ZOO
2. V moři, u rybníka, u jezera
3. Ovoce a zelenina
4. Nakupování potravin
5. Dopravní prostředky
6. Oděvy a oblečení

Vazba: listy v kroužkovém pořadači
Formát: 210 x 297 mm, pořadač 250 x 315 x 24 mm
Počet stran: 140
Datum vydání: 2015

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: