LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

Jiný svět - jak jej odhalit, prožít, pochopit

Kód: PA429012
Značka: Pasparta
305 Kč
Skladem (2 ks)

Průvodce světem lidí s demencí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Život každého z nás se ubírá nejrůznějšími cestami. Někdy kráčí po stezkách, které jsou jak zvláštní a znepokojující, tak zároveň i fascinující. Tento cestovní průvodce vypráví o takových místech.
Zavede vás do světa, kde nic není takové, jak jste zvyklí. Do míst, kde intenzivní pocity štěstí jsou stejně běžné jako hluboké obavy. Vítejte v Jiném světě, v zemi, kde žijí lidé s demencí. Daří se v ní kreativitě a představivosti, ale zároveň v ní panují obavy a agrese. K tomu, s čím se zde setkáte, je dobré přistupovat nezaujatě a bez předsudků. Objevíte nové věci, zakusíte dosud nepoznané a můžete se hodně naučit.
Do Jiného světa se dostanete díky péči o osobu s demencí, anebo vás do ní zavedou obavy, že i vy byste v ní jednou mohli žít. Být konfrontován s často podivnými zvyklostmi, které v Jiném světě panují, určitě není snadné. Je dobré se na cestu co nejlépe připravit, pochopit zdejší způsob života, protože pak vám jeho zvláštnosti začnou dávat smysl a umožní vám adekvátně se chovat a reagovat.
A právě to je cílem tohoto průvodce – doprovázet vás a podporovat na této cestě.

Autor: Erich Schützendorf, Jürgen Datum
Vazba: brožovaná
Formát: 133 x 213 mm
Počet stran: 164
Vydáno: 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: