Hraj si víc - didaktické listy k dřevěným hračkám

Kód: F666396
Značka: INFRA
220 Kč
Skladem (1 ks)
V publikaci jsou zpracované metodické listy k deseti nejznámějším dřevěným hračkám, které najdeme v každé mateřské škole nebo i doma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné hračky jsou stále nejoblíbenějšími mezi dětmi a v každé mateřské škole mají své nezastupitelné místo. Většinu těchto hraček nabízíme na našem webu.

Didaktické listy jsou určeny nejen učitelkám z mateřských škol, ale i rodičům, a mají sloužit jako návod na hraní s konkrétní dřevěnou hračkou. Říkáte si, že dřevěná hračka typu vláček nebo zatloukačka nepotřebuje návod? Každý přeci ví, jak se s takovým vláčkem (zatloukačkou) hraje.

Možná vás o opaku přesvědčí slova autorky: Všimla jsem si, že děti většinu hraček a kupodivu zejména ty didaktické, brzy opouští pro jejich jednostranné použití. Například zatloukačka je moc hezká hračka, která u dítěte rozvíjí jeho manuální dovednosti, ale tluče do ní týden a co pak? Leží ve skříni a už se nevyužije, stejně tak je to si s ostatními hračkami. Je škoda, že tak krásné hračky nemají širší využití.

Právě tyto didaktické listy přináší návod jak využít hračku k celodenním hrám a aktivitám, že hranice hraní s hračkou nikdy nekončí.

Didaktické listy obsahují:

- pohádku o hračce,
- námět na dramatizaci pohádky,
- náměty na výtvarné pohybové a hudební činnosti,
- krátké hry s hračkou,
- pracovní listy pro samostatnou práci dětí.

Zpracováno je 10 metod s nejznámějšími a nejpoužívanějšími dřevěnými hračkami. (Např.: vláček, zatloukačka, nákladní auto, hasičské auto, šněrovadla, hlavolamy…)

Autor:
Vazba: brožovaná
Formát: 210 x 297 mm
Počet stran: 80
Datum vydání: 2012

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: