Zábavná matematika a logika pro bystré děti

Kód: D351598
Značka: Fragment
147 Kč
Skladem (2 ks)
Rozvíjejte matematicko-logické nadání svých dětí!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpořte matematické nadání svých dětí! Publikace je zaměřená na rozvoj matematicko-logické stránky intelektu. Bude skvělá pro děti, které hledají mezi informacemi souvislosti, logiku a smysl. Obsahuje pestrou směs různých typů zadání – zebry, algebrogramy, slovní úlohy, číselné řady, logiku děje, šifry, prostorovou i plošnou představivost.
Úlohy jsou vhodné pro školáky od 8 let. Dají se využít jako zpestření školní výuky nebo k domácímu procvičování. Hraje si vaše dítě rádo s čísly? Má rádo matematiku, logické hádanky a rébusy? Podpořte jeho nadání a nabídněte mu knihu plnou zábavných úkolů, které jeho talent posílí a rozvinou.
Publikace je zaměřená na rozvoj matematicko-logické stránky intelektu. Bude skvělá pro děti, které hledají mezi informacemi souvislosti, logiku a smysl. Obsahuje pestrou směs různých typů zadání – zebry, algebrogramy, slovní úlohy, číselné řady, logiku děje, šifry, prostorovou i plošnou představivost.
Úlohy mohou sloužit jako doplňkový materiál pro zpestření výuky matematiky na 1. stupni ZŠ nebo k domácímu procvičování.
Václav Fořtík – předseda správní rady Centra nadání (www.centrumnadani.cz), je autorem více než dvaceti knih hádanek, kvízů, hlavolamů a intelektových testů. Profesně se zabývá péčí o intelektově nadané děti a mládež, konzultuje s rodiči vzdělávací otázky, pořádá letní programy pro mládež. Více než pět let vytváří obohacující materiály pro výuku dětí v mateřských a základních školách. Pod jeho vedením vznikl také klub Malý logik pro předškolní a mladší školní děti. Na více než čtyřiceti školách v ČR fungují kroužky zábavné logiky.

Autor: Václav Fořtík
Rozměry: 163 x 235 mm
Počet stran: 96
Vazba: brožovaná, lepená
Vydáno: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: