LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.
26.7. a 7.8. ZAVŘENO

Schylling NeeDoh Mačkací antistresové kočičky

Kód: SYCCTND
Značka: Schylling
130 Kč
Skladem (>5 ks)

Sada 3 kusů kočiček náhodných barev

CENA je uvedena za 1 balení se 3 kusy

Detailní informace

Detailní popis produktu

S Teenie NeeDoh Funky Pup od Schylling si přinesete domů malého kamaráda, který rozptýlí každou špetku stresu. Představujeme vám mačkací antistresové kočičky, která jsou připravena stát se vašimi nejlepšími přáteli. Nejde jen o obyčejnou hračku, ale klíč k vaší duševní pohodě. Každá kočička z této sady je naplněno speciální super měkkou směsí, navrženou pro maximální uvolnění a zábavu. Jejich roztomilé oči, ouškai a nos vás nejen rozesmějí, ale také pomohou zlepšit soustředění a posílit pozornost. Díky různorodosti osmi barev a stylů, je každé rozbalení balení novým dobrodružstvím.

 

S více než 150 miliony zhlédnutí na TikTok, tyto mačkací kamarádi jsou uznávaným fenoménem, který zaujal srdce dětí a dospělých po celém světě.  A co víc? Teenie NeeDoh Funky Pup jsou ideální pro malé ruce, což z nich činí dokonalé společníky pro hraní na cestách. Nechte kočičky, aby rozehnaly vaše starosti! Přijměte do svého života tyto mačkací antistresové kamarády a zažijte, jak se vaše starosti rozpouštějí s každým stiskem a mačkáním. Balení obsahuje 3 kusy kočiček náhodných barev.

 

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné pro osoby s ADD, ADHD, OCD, autismem a úzkostí
  • podporuje soustředěnost a pozornost
  • antistresový míček i hračka
  • sada obsahuje 3 kusy kočiček náhodných barev
  • ideální na cesty
  • vhodné od 3 let

 

 

Firma Schylling se již více než 40 let specializuje na výrobu nadčasových produktů. Sídlí v Severním Andoveru, ve státě Massachusetts, v USA. Svou činnost nejprve zahájila produkcí hraček inspirovaných starožitnostmi. Později její nabídku začala tvořit osobitá kolekce inovativních dárků nebo tradičních hraček s nádechem nostalgie, pro děti všech věkových kategorií. Postupně získala za své výrobky mnoho ocenění. Na svých produktech tvrdě pracuje s cílem vždy prorazit, zaujmout a nadchnout svými podmanivými designy všechny obdarované. Stále přitom inovuje historické hračky, mezi kterými najdete především ikonické výrobky z cínu, které jsou důležitou součástí jejího odkazu. Ve firmě Schylling jsou hrdí na své kulturní dědictví, nabízejí hračky vysoké kvality, které jsou bezpečné a kreativní. Mezi jejich nejznámější produktové řady patří například arkádové hry, My Little Pony nebo Lokomotiva Tomáš.

 

Rozměry balení: 16,99x12,5x21,49 cm
Materiál: jiný materiál
Věk: 3+

Nevhodné pro děti do 3 let, nebezpečí vdechnutí malých částí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: