Aktivity pro rozvoj jemné motoriky

Kód: PR221562
Novinka
Značka: Portál
236 Kč
Skladem (1 ks)

u dětí 2-6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemná motorika se podílí na většině činností, které denně provádíme. Oblékání, obouvání, čištění zubů…, to vše jsou činnosti, při nichž ji zapojujeme a které se rozvíjejí již od dětství. Čím vyspělejší jemná motorika, tím je dítě samostatnější a lépe se tak zapojí mezi vrstevníky. A to je také záměr této knihy, která nabízí řadu her a činností, jež vedou k rozvoji přesnosti pohybů, manuálních dovedností a koordinace oka a ruky, stejně jako k podpoře kreativity, pozornosti a představivosti.
V první části kniha nabízí činnosti podporující koordinaci, koncentraci, zrakovou pozornost a zručnost. Další část knihy rozvíjí schopnost kontroly a koordinace pohybu. V poslední části najdeme dovednosti, které jsou důležité pro budoucí psaní. Součástí knihy je také 20 pracovních listů, které lze využít k rozvoji jemné motoriky.
Daniela Oddone vystudovala kognitivní terapii a vývojovou psychomotoriku na univerzitě v Pise a nyní pracuje v centru, které se specializuje na terapii vývojových poruch
Veronica Saccà vystudovala kognitivní terapii a vývojovou psychomotoriku na univerzitě v Messině a zabývá se terapií dysgrafie. Vyučuje masáže malých dětí. Podílí se na výzkumu a terapii vývojových poruch.

Autor: Oddone, Daniela; Sacca, Veronica
Vazba: brožovaná
Formát: 160 x 230 mm
Počet stran: 160
Vydáno: 2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: