Obrázkové karty pro podporu komunikace u dětí s odlišným mateřským jazykem

Kód: PA290605
Značka: Pasparta
129 Kč
Skladem (3 ks)

Vhodné pro práci doma, ve školce i ve škole

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud do kolektivu dětí v MŠ, nebo ZŠ nastoupí žák s odlišným mateřským jazykem, je pro něj nesnadné se orientovat v denních aktivitách. Zároveň je potřeba, aby co nejrychleji v novém prostředí porozuměl základním pokynům, organizaci, pravidlům. Slova, která mají vizuální podobu, tak pro něj mohou být prvním záchytným bodem k porozumění. Pomocí karet mu tak můžeme pomoci zvládnout adaptaci v novém prostředí, dát mu možnost zapojit se do každodenních činností a předejít tak pocitům vyčlenění a nezvládnutí situace.

Tato sada pro děti s OMJ obsahuje slova a slovní spojení, která jsou často užívána v prostředí mateřské školy, ale i některá slova z tzv. jádrové slovní zásoby, což jsou slova, která jsou pro běžnou komunikaci nepostradatelná.

Sada karet obsahuje tyto piktogramy:

BOLÍ MĚ, ČEKAT, CO?, DÍKY, DOBŘE, DOBRÝ DEN, CHCI, CHYTNI SE ZA RUCE, JAK SE MÁŠ?, JEŠTĚ, KDO?, KDY?, MÁM, NA SHLEDANOU, NECHCI, NEMÁM, NENÍ, NEROZUMÍM, NEVÍM, OTOČ, POJĎ, POLOŽ, POTŘEBUJI POMOC, PŘIDAT, PROČ?, PROMIŇ, PROSÍM, ŠPATNĚ, TO JE, UDĚLÁME KRUH, UKLIĎ, VEM SI, VYBRAT, ZNOVU

Celkem 34 barevných karet s návodem na použití. Formát 53 x 75 mm, baleno v praktické krabičce

Počet stran:sada 34 karet v krabičce
Rok vydání: 2020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: