LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

Hláskohraní

Kód: F666679
Tip
Značka: INFRA
95 Kč
Skladem (5 ks)
Fonematické rozlišování hlásek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní sešit je zaměřen na fonematickou identifikaci a diferenciaci hlásek, Š, Z, Ž, C, Č, L, R, Ř, K, T a Ť, Ď, Ň, které jsou nutnou podmínkou pro úspěšnou fixaci nacvičovaných a jejich postupné autentické používání v běžné řeči.
Všechny úkoly v pracovním sešitu jsou prověřené v praxi samotnými dětmi. Úkoly jsou zaměřeny především na fonematické uvědomování a rozlišování. Vycházejí ze skutečnosti, že pokud dítě hlásku fonematicky nerozliší, nepoužívá ji pak v mluvní praxi, i když ji při cíleném cvičení již třeba celkem zvládá. Na jednotlivé hlásky či skupiny hlásek je vždy samostatný pracovní list s dějovým obrázkem a úkoly. V jednotlivých úkolech se obracíme přímo na děti.
Ke každému pracovnímu listu – obrázku – patří příloha s pexesem, které si může dítě z pracovního sešitu vystřihnout a rozstříhat na kartičky.
Pracovní sešit vznikl na základě spolupráce klinické logopedky, kterou i po více než dvaceti letech tato práce baví, a malířky, maminky dítěte, která byla očitou svědkyní zdolávání úskalí terapie při mnohočetné patlavosti. Pracovní sešit je primárně určen dětem ve věku 5–7 let, ale lze jej využít i s dětmi mladšími či klienty s různými vývojovými vadami řeči.

Autor: Veronika Miklíková, Sylva Muselová
Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá
Formát: 210 x 297 mm
Počet stran: 30 + 15 listů k rozstříhání a DIPLOM
Datum vydání: 2017

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: