LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

Mezi školkou a pubertou

Kód: PR204732
Značka: Portál
175 Kč
Skladem (1 ks)
Autorka navazuje na svou knihu Pohodoví rodiče, pohodové děti. Přináší úvahy nad výchovnými postoji a jejich zdroji – s důrazem na problematiku dětí mladšího školního věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorka navazuje na svou knihu Pohodoví rodiče, pohodové děti. Přináší úvahy nad výchovnými postoji a jejich zdroji – s důrazem na problematiku dětí mladšího školního věku. Její reflexe a podněty pro rodiče, ilustrované četnými konkrétními příklady z vlastní rodiny nebo poradenské praxe, se týkají například témat: samostatnost, tresty a odměny, pomoc v domácnosti, kapesné, sourozenecké role, zlozvyky, pravidla ve výchově. Velká část knihy se věnuje otázkám souvisejícím se školní docházkou, úloze rodičů při přípravě do školy, komunikaci s učiteli apod.
Knihu ocení odiče dětí mladšího školního věku – přibližně od od šesti let do jedenácti let.
PhDr., Ing, Iva Jungwirthová je dětská psycholožka se soukromou poradenskou praxí. Je autorkou úspěšné knihy Pohodoví rodiče pohodové děti (Portál 2009), kapitol v odborných publikacích týkajících se neslyšících dětí a vývoje řeči; často vystupuje jako lektorka na přednáškách pro rodiče zdravých dětí.

Autor: Jungwirthová Iva
Vazba: brožovaná
Formát: 132 x 200 x 12 mm
Počet stran: 184
Vydáno: 2013

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: