Jak mluvit s dětmi, když neposlouchají

Kód: D446804
Tip
Značka: CPRESS
431 Kč
Skladem (2 ks)

Odmlouvání, záchvaty vzteku, vzdor a další nesnáze dětství.
Nová kniha o výchově z bestsellerové série Jak mluvit nabízející komunikační strategie účinné při řešení náročných problémů při výchově dětí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorky několik desítek let vyučují rodiče, pedagogy a další dospělé, kteří žijí či pracují s dětmi, jak překonat ty nejtěžší chvilky – každodenní momenty, při nichž byste si nejraději rvali vlasy –, aniž by ztratili ze zřetele širší perspektivu. V první části vás seznámí se základními komunikačními dovednostmi, ve druhé pak naleznete odpovědi na otázky účastníků jejich workshopů a příběhy přímo z praxe. Zahrnuty jsou i scénáře pro ty z vás, kdo čelí záludnostem výchovy mladších teenagerů a dospívajících.

Nová kniha o výchově z bestsellerové série Jak mluvit nabízející komunikační strategie účinné při řešení náročných problémů při výchově dětí.
Autorky již několik desítek let vyučují rodiče, pedagogy a další dospělé, kteří žijí nebo pracují s dětmi, jak překonat ty nejtěžší z těžkých chvilek – každodenní momenty, při nichž byste si nejraději rvali vlasy –, aniž by přitom ztratili ze zřetele širší perspektivu. V první části vás seznámí se základními komunikačními dovednostmi. Ve druhé části pak naleznete odpovědi na otázky čtenářů a účastníků jejich workshopů a také ty nejzajímavější příběhy přímo z „praxe“. Zahrnuty jsou i scénáře týkající se starších dětí pro ty z vás, kdo dnes čelí záludnostem výchovy mladších teenagerů a dospívajících.

Kniha pomůže při řešení problémů jako:
• Sourozenecké bitvy
• Boje o domácí úkoly
• Záchvaty vzteku
• Nadávky a sprostá slova
• Digitální dilema
• Citlivá témata (rozvod, ochrana dětí před problematickými lidmi…)

Autor: Joanna Faber
Překladatel: Eva Kadlecová
Formát: 160 x 230 mm
Vazba: vázaná s laminovaným potahem
Počet stran: 376
Vydáno: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: