LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.
26.7. a 7.8. ZAVŘENO

Typologie osobnosti u dětí

Kód: PR208747
Značka: Portál
294 Kč
Skladem (1 ks)

Kniha poskytuje klíč k porozumění dětské osobnosti, ať už je naším vlastním potomkem, žákem nebo klientem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha ukazuje, že pokud dospělý člověk porozumí nuancím v osobnosti dítěte tak, jak to umožňuje typologie osobnosti MBTI, může s ním navázat velmi kvalitní a v celku bezproblémový vztah založený na vzájemné spolupráci a úctě. Všechny aspekty typologie osobnosti MBTI jsou v knize ilustrovány rozmanitými kazuistikami dětí. Na případech jednotlivých dětí budou ilustrovány typologické příčiny jejich problémů a způsoby řešení včetně prevence.
Kniha je psána pro učitele a učitelky mateřských a základních škol, poradenské pracovníky a ostatní profese pracující s dětmi.
Mgr. Šárka Miková a Mgr. Jiřina Stang jsou dětské psycholožky s praxí v pedagogicko-psychologickém a školně-psychologickém poradenství. Pracují jako lektorky programu Čtením a psaním ke kritickému myšlení a lektorky vlastních autorských kurzů a seminářů v oblasti vzdělávání pedagogických pracovníků; vyučují externě na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Zabývají se především psychologickými aspekty hodnocení a tím, jak různé hodnotící přístupy respektují vrozené dispozice žáků.

Autor: Miková Šárka, Stang Jiřina
Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá
Formát: 162 x 232 x 10 mm
Počet stran: 224
Vydáno: 2010

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: