LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

Chrochtík a Kvikalka na cestě za blýskavým prasátkem

Kód: EM0210518
Značka: 65.pole
221 Kč
Skladem (1 ks)
Chrochtík a Kvikalka na cestě za blýskavým prasátkem je nadčasová a srozumitelná pohádka s poselstvím, ve které nechybí humor, napětí ani láska. Strukturovanost textu a odlišení jednotlivých rolí přivede ke čtení i začínající čtenáře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh plný dobrodružství napsala úspěšná autorka knih pro děti Ester Stará. Velkoformátovými ilustracemi ho vypravila Martina Matlovičová, jedna z nejtalentovanějších výtvarnic své generace. Autorky se již setkaly při práci na knize A pak se to stalo!, za kterou následně získaly prestižní ocenění White Raven udělované Internationalen Jugendbibliothek v Mnichově a Zlatou stuhu za ilustrace.
Kniha Chrochtík a Kvikalka na cestě za blýskavým prasátkem získala dvojité ocenění v soutěži Zlatá stuha 2013 - v literární i výtvarné části.
Kniha Chrochtík a Kvikalka je nominována na cenu Zlatá stuha v roce 2013 v kategorii Knihy pro začínající čtenáře.

Chrochtík a Kvikalka na cestě za blýskavým prasátkem je nadčasová a srozumitelná pohádka s poselstvím, ve které nechybí humor, napětí ani láska. Výpravné poetické ilustrace plné zvířátek jsou ozvláštněny komiksovými bublinami a podpořeny dynamickou grafickou úpravou. Strukturovanost textu a odlišení jednotlivých rolí přivede ke čtení i začínající čtenáře, probudí chuť ke čtení.

Ztvárnění knihy v sobě spojuje moderní akční prvky s československou ilustrátorskou tradicí. Vychází v nakladatelství 65. pole v nové edici kvalitních dětských knih Políčko.


Autor: Ester Stará
Formát: 254 × 233 mm
Vazba: vázaná bez přebalu matnná
Počet stran: 64
Vydáno: 2012

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: