LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti

Kód: PR200680
Značka: Portál
185 Kč
Skladem (1 ks)
Skvělá kniha, která zpracovaná pro práci dětí, jak si mohou poradit s poruchou pozornosti a hyperaktivitou. Na závěr kapitoly je vždy kvíz, zda děti porozuměli právě přečtené kapitole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dělá dítěti potíže, když se má na něco soustředit nebo ho napomínají ve škole za to, že vyrušuje a vstává bez dovolení z lavice? Nejde mui učení a má potíže usměrnit své chování? Možná má ADD (poruchu pozornosti) nebo ADHD (poruchu pozornosti spojenou s hyperaktivitou). V této knize zjistíte, co to je ADD neboli porucha pozornosti a také co to je ADHD neboli porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou. Dítě se naučí, jak udržet na uzdě své nálady a jak překonat pocity neúspěchu, smutku a strachu. Zjistí, které jídlo máhá k lepšímu soustředění. Na konci každé kapitoly si můžete s dítětem provést test, a tak zjistit, jestli rozumí všem otázkám spojeným s poruchou pozornosti a také hyperaktivitou. Kniha je určena dětem s ADHD a ADD, jejich rodičům, učitelům a vychovatelům.
John F. Taylor, Ph.D., je psycholog a otec tří dětí s poruchou pozornosti. Založil společnost ADD Plus a vytvořil řadu materiálů pro děti a mladé lidi s ADHD a ADD.

Autor: Taylor, John F.
Formát: 160 x 230 mm
Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 128
Vydáno: 2012

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: