Od zápisu do lavice Předmatematické představy

Kód: PA290117
Tip
Neohodnoceno
Značka: Pasparta
130 Kč
Skladem (>5 ks)
Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka pro děti 5-7 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka Pro děti 5-7 let. Jako prevence specifických poruch učení.
Máte doma prvňáčka, nebo dítko, které první třída co nevidět čeká? Pak je tato publikace určena právě Vám! Věnujte svému dítěti patnáct minut denně k rozvoji dovedností, které jsou nezbytné pro úspěšné osvojení čtení, psaní a počítání.
Tento sešit z edice Od zápisu do lavice má podtitul Předmatematické představy a je určen dětem v předškolním a raném školním věku od 5 do 7 let. Jeho cílem je rozšířit dětem obzory v oblasti matematických představ, které je třeba rozvíjet již před nástupem školní docházky.
Obsahuje 38 pracovních listů se cvičeními, které zábavnou formou rozvíjejí předmatematické představy - počítání na prstech v oboru 1 až 10, základní geometrické tvary, posloupnosti – kdo je první, poslední, uprostřed. Dále kdo je větší (těžší, delší), menší (lehčí, kratší), pravolevou orientaci, orientaci v prostoru (před, za, nad, pod, vedle…), logické uvažování apod.
Úlohy jsou koncipovány tak, aby se zároveň zapojilo co nejvíce smyslů a rozvíjela se jemná motorika i grafomotorika.
Dítě bude dále schopné rozeznat základní geometrické tvary, zapamatovat si i číslice a jejich tvary, jejich písemnou podobu, experimentovat, rozvíjet představivost, samostatně uvažovat, vyřešit úlohu, zamyslet se nad jejím řešením, logicky uvažovat a zlepšit pozornost, naučí se soustředit na práci.
Autorka shrnuje své poznatky posbírané během 15leté praxe a práce s dětmi v rámci percepčně-motorického přípravného kurzu, který provozuje ve dvanácti mateřských školách.
Sešit doplňují hravé ilustrace Honzy Smolíka, jehož kresby děti znají i z některých populárních večerníčků.

Autor: Vlková Ivana
Formát: 21 x 29 cm
Vazba: sešitová
Počet stran: 56
Vydáno: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení