LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

Hry pro předškoláky - Najdu to, Efko

Kód: EM0604279
Novinka Tip
Značka: Efko
165 Kč
5-7 prac. dnů

Zlepšete jemnou motoriku dětí zábavnou postřehovou hrou

Detailní informace

Detailní popis produktu

S postřehovou hrou „Najdu to“ si děti procvičí schopnost soustředění, trpělivost, rozšíří slovní zásobu a zlepší jemnou motoriku. Cílem této zábavné hry je nejrychleji najít správný předmět záplavě mnoha dalších barevných obrázků. Vyrobeno v ČR.

Zlepšete jemnou motoriku dětí zábavnou postřehovou hrou
„Najdu to“ není jen obyčejná hra. Je to nástroj, který pomáhá vašim dětem rozvíjet schopnost soustředění, postřeh, trpělivost a jemnou motoriku. Každý obrázek, který děti najdou, je krokem k lepšímu soustředění a rychlejším reakcím.

Hra pro dva a více hráčů je navržena tak, aby děti nejen hledaly obrázky, ale také se učily nová slova. Každý předmět má svůj název, který děti opakují a tím si rozšiřují slovní zásobu. Je to skvělý způsob, jak děti nenásilně učit nová slova a pojmy.

Tato hra není jen pro děti. Zapojte se i vy a užijte si společné chvíle plné zábavy a soutěžení. Kdo najde obrázek jako první? Kdo bude nejrychlejší? „Najdu to“ je skvělý způsob, jak trávit čas s rodinou a zároveň podporovat rozvoj vašich dětí.

„Najdu to“ je vyrobeno s láskou a péčí v České republice. Můžete si být jisti, že dostáváte produkt vysoké kvality, který splňuje všechny bezpečnostní normy. Podporujete tak také domácí výrobu.

• pro děti od 3 let
• pro dva a více hráčů
• 48 pevných kartiček
• 4 oboustranné herní desky
• CZ/SK návod
• pevná krabička dno/víko 220x131x43 mm
• vyrobeno v České republice

Rozměr balení: 131 x 220 x 43 mm
Doba hraní: cca. 30min.
Určeno pro 2 hráče
Věk: 3+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: