LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

Se Šikulou za zvířátky

Kód: PR677619
Značka: Portál
149 Kč
Skladem (1 ks)
Jak zabavit nadané dítě ve věku 3-5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

První titul svého druhu, který se zaměřuje specificky na aktivity pro nadané děti v předškolním věku, a také první metodický materiál pro předškolní pedagogy, jak identifikovat a zabavit dítě s rozumovým nadáním v mateřské škole. Kniha na pozadí týdenního programu s tématem zvířat představuje přístup ke vzdělávání mimořádně nadaných předškoláků ověřený se skupinou dětí odpovídajícího věku. Úvodní část seznamuje se základy diagnostiky, zásadami pro práci s nadanými dětmi a radami, jak pracovat s nadanými dětmi v rámci běžného kolektivu. Hlavní část knihy tvoří konkrétní projekty, tipy na činnosti, pracovní listy a hry. Publikace je určena pedagogům mateřských škol a zájmových útvarů pro předškolní věk, studentům předškolní pedagogiky, rodičům zvídavých dětí.
PhDr. Jitka Fořtíková, Ph.D., je autorkou několika monografií k problematice vzdělávání nadaných dětí a editorkou publikací k problematice edukace nadaných dětí.
Mgr. Stanislava Kuruczová a Bc. Petra Vaňková, Dis., jsou vedoucí učitelky projektu Malý šikula při Centru nadání, vedou klub pro identifikované mimořádně nadané děti.
Mgr. Pavlína Beránková, učitelka primárního stupně ZŠ, je autorkou předloh pracovních listů.
Pracovní listy zpracovala ilustrátorka Edita Plicková.

Autor: Fořtíková Jitka, Vaňková Petra, Beránková Pavlína, Kuruczová Stanislava
Vazba: brožovaná
Formát: 205 x 294 mm
Počet stran: 72
Vydáno: 2010

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: