IN PRINT 3 program - jednolicence ORGANIZACE

Kód: AAK0042
6 500 Kč
Elektronické odeslání licence

InPrint 3 je program pro vytváření materiálů se symboly pro tisk, například knihy se symboly, kartičky, komunikační knihy, zážitkové deníky, pracovní listy a dokumenty. 
Jedná se o elektronickou licenci!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aplikace InPrint 3 obsahuje více než 15 000 symbolů Widgit, které byly vyvinuty pro podporu komunikace, přístupu k informacím a pro pomoc s výukou mnoha předmětů učebních osnov. K symbolům je přiřazeno přes 20 000 českých slov. Do programu se také snadno vkládají fotografie z vlastních zdrojů i z Internetu.
 
Své materiály můžete snadno a rychle vytvářet také z více než 140 šablon pro knihy, slovníčky, kartičky, hry, odměny a pro řadu dalších aktivit. K dispozici je také více než 4 000 obrázků Widgit Media.  

V programu lze kromě komunikačních tabulek (se symboly v rámečcích) vytvořit libovolné pomůcky, s volitelnou velikostí symbolů-obrázků, je možno jednoduše vkládat fotografie.Kromě toho je možné vytvářet různé pracovní listy, testovací a výukové materiály, dokonce celé knihy s podporou symbolů.


Důležitá informace: Pokud kupujete In Print 3 a máte nainstalovaný Symwriter 1, je třeba Symwriter zdarma upgradovat na novou verzi 2, jinak po instalaci In Print přestane Symwriter fungovat. Stáhněte si novou verzi Symwriteru a nainstalujte ji. O materiály, které jste si v programu vytvořili, tím nepřijdete (může se ale výjimečně stát, že v nich budou drobné odchylky v symbolizaci).

Licence je elektronická - vše se vyřídí emailem, neplatíte poštovné.


Zkušební verzi  programu (funguje 21 dní)  lze stáhnout na https://www.widgit.com/cz/support/inprint3/trial.htm

Nejnovější verzi programu si stáhnete na https://download.widgit.com/inprint3/?lang=cz

Manuál k programu In Print 3 je součástí každého nainstalovaného programu i zkušební verze (na úvodní obrazovce). Manuál má interaktivní podobu, lze v něm tedy snadno vyhledat téma, které potřebujete, a získat rychlý návod k vytváření vlastiích materiálů či k úpravám již připravených materiál


UPOZORNĚNÍ!
Licence jsou určeny pouze pro instalace softwaru na určený počet počítačů na jednom geografickém místě.

Geografické místo je pro této účel klasifikováno jako budovy, které jsou součástí stejné organizace a do vzdálenosti 5 km od sebe.
Licence jsou k dispozici pro instalaci na jednotlivé počítače nebo na více počítačů (5, 10,15 atd.) na jednom místě. Počet licencí lze kdykoli navýšit. Máte-lli zájem o více lícencí, kontaktujte nás.
Jedinou výjimkou z omezení jednoho místa je použití licence na osobním domácím počítači učitele nebo pracovníka, pokud má organizace k dispozici zakoupené licence pro daný produkt. Pokud má organizace zakoupenou pouze jednu licenci, pro umožnění domácího použití je nutné zakoupit další licence. Používání softwaru je pak možné pouze pro přípravu materiálů na místo výkonu práce. Instalace na domácí počítač je legální pouze v době, kdy je osoba zaměstnána v dané organizaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: