POZOR 1.5. a 4.-12.5. ZAVŘENO

Kreslení „nejen” pravou mozkovou hemisférou

Kód: ZP041649
Novinka
Značka: Zoner Press
232 Kč
Skladem (5 ks)

Rozhýbejme svůj mozek a nakresleme si portrét - pracovní sešit

Detailní informace

Detailní popis produktu

52 stran plných cvičení a tréninku paměti a kreslení.

Přestaňte se omezovat vašimi představami a nechte se vést. Objevte kouzlo, kdy každá čárka najde své místo, a každý stín vyčaruje tajemství.

Tento pracovní sešit je plný cvičení a návodů nejen na kreslení portrétů a dalších obrázků, ale zároveň i plný informací o našem mozku a návodů, jak mozek procvičovat, aby nezakrněl. Sešit je určen pro naprosté začátečníky, dospělé i děti od 9 let. Využít jej mohou i učitelé výtvarných výchov ve školách, a ukázat tím žákům netradiční jednoduché postupy při kreslení čehokoliv.

  • Myslíte si, že neumíte kreslit? Vyvedu vás z omylu.
  • Stačí pár tahů, a stane se zázrak.
  • Přestaňte se omezovat vašimi představami a nechte se vést.
  • Objevte kouzlo, kdy každá čárka najde své místo, a každý stín vyčaruje tajemství.

 O autorce:
Jsem lektorkou kurzů kreslení pravou mozkovou hemisférou a tyto podklady používám na svých kurzech jako pomůcku pro mé studenty, aby měli všechny informace z absolvovaného kurzu pohromadě a mohli si případně doma některá cvičení zopakovat, dopracovat, a dále trénovat kreslení tak, aby se zlepšovali, a aby se jednou dopracovali třeba až k hyperrealistické kresbě. 

Jak říkám svým studentům, vše je jen o tom, že Vám někdo ukáže „jak na to“ a pak je to již jen na Vás, zda budete trénovat, nebo ne. Pokud jste se naučili psát, naučíte se.
Své obrázky, nakreslené díky instrukcím v tomto pracovní sešitu, mi pak můžete poslat. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, nebo se Vám zadání bude zdát nejasné, jsem Vám kdykoliv k dispozici na info@atelier-zebra.eu, případně mne naleznete na Facebooku.

Autor: Jana Laštovičková Grygarová
Rozměr: 210 x 290 mm
Vazba: sešitová
Počet stran: 52
Vydáno: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: