LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

CUBIKA 15573 Naše maminky - navlékací set - 14 dřevěných dílů

Kód: MB15573
Tip
Značka: CUBIKA
259 Kč
Skladem (2 ks)

Navlékací set Naše maminky je ideální hrou pro procvičení jemné motoriky a logického myšlení. Sada nabízí 12 dřevěných navlékacích prvků, které tvoří 6 párů a dvě tkaničky s dřevěným kolíčkem na prostrkování na jedné straně a zarážkou na druhé straně. Cílem je najít ke každému mláďátku jeho maminku a oba dřevěné prvky navléci tak, aby tvořily pár.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CUBIKA je značka dřevěných hraček vyrobených pouze z ekologicky pěstovaného dřeva s velmi precizním opracováním a líbivým designem.
Navlékací set Naše maminky je ideální hrou pro procvičení jemné motoriky a logického myšlení. Sada nabízí 12 dřevěných navlékacích prvků, které tvoří 6 párů a dvě tkaničky s dřevěným kolíčkem na prostrkování na jedné straně a zarážkou na druhé straně. Cílem je najít ke každému mláďátku jeho maminku a oba dřevěné prvky navléci tak, aby tvořili pár.
Sortiment hraček značky CUBIKA pomáhá dětem rozvíjet především senzomotorické schopnosti a dovednosti, logické myšlení, kreativitu, představivost a různé poznávací znalosti. Hračky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího javoru a buku a k barvení se používají též vysoce kvalitní barvy na vodní bázi, které jsou naprosto bezpečné pro děti a nemají žádný zápach. Všechny výrobky této značky mají německý certifikát TÜV a jsou vyrobeny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71.
Nevhodné pro děti do 3 let.
Vyrobeno v Evropě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: