LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.
26.7. a 7.8. ZAVŘENO

Autismus - Průvodce + Pracovní kniha 1 + Pracovní kniha 2

Kód: EM0296973
Značka: Logos
647 Kč
Skladem (3 ks)
Manuál a rádce při realizaci inkluzivního vzdělávání pro pedagogy v mateřských a základních školách, pro terapeuty a rodiče dětí s autismem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto komplexní zpracování problematiky autismu a propojení spolupráce učitele, rodiny a terapeuta je na našem knižním trhu ojedinělým počinem. Publikace je rozdělena do tří knih. V teoretické části Průvodce jsou shrnuty dosavadní znalosti o poruchách autistického spektra a osvětleny metodologické principy, které tvoří základ edukační intervence, a také různé aspekty dětí s autismem. Navazující Pracovní knihy 1 a 2 nabízejí bohatou škálu praktických materiálů rozdělených do oblastí potřebné intervence. Samotný autismus vysvětluje publikace dopodrobna a zdařile s využitím mnoha konkrétních příkladů, navíc poskytuje úplný návod k tomu, jak v zapojení dítěte s autismem do běžného vzdělávacího procesu postupovat. Kniha je určena především pedagogům, nicméně bude neocenitelným zdrojem materiálů i pro psychiatry, psychology či speciální pedagogy, stejně jako pro samotné rodiče autistických dětí, kteří se často stávají v přístupu ke svému dítěti odborníky nejkompetentnějšími.
Bonus: Všechny pracovní listy z knih a další rozšiřující pracovní materiály a informace lze po zadání kódu z knihy stahovat ve formátu pdf na webových stránkách Nakladatelství Logos.

Autor: Vivanti Giacomo, Cottini Lucio, Benedetta Bonci, Rita Centra
Vazba: paperback
Formát: 196 x 265 x 30 mm
Počet stran: 446 (Průvodce: 96 str., Pracovní kniha 1: 192, Pracovní kniha 2: 160 str.)
Vydáno: 2017

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: