Relaxační hypnóza

Kód: PR220299
Značka: Portál
294 Kč
Skladem (1 ks)

Kniha je určena všem pomáhajícím profesionálům, kteří se chtějí dozvědět více o hypnóze, zejména v její relaxační podobě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha je určena všem pomáhajícím profesionálům, kteří se chtějí dozvědět více o hypnóze, zejména v její relaxační podobě. Čtenář se seznámí s teorií hypnózy a s tím, co hypnotizovaný jedinec během hypnotického stavu prožívá. Dozví se, jakým způsobem vytvářet účinné sugesce. Získá praktický návod, jak spolupracující osobu uvést do relaxační hypnózy a následně ji tímto stavem provázet. Navíc si bude moci vyzkoušet pohroužení do autohypnózy, což mu umožní zažít hypnotickou zkušenost, jako je ideomotorický pohyb, intenzivní vizuální představa či stav, ve kterém bude prožívat a zpracovávat informace novým způsobem.
PhDr. Martin Dlabal Ph.D. je klinický psycholog, psychoterapeut a vysokoškolský pedagog. Kromě toho se věnuje lektorské činnosti v oblasti komunikačních strategií, relaxačních metod a hypnózy. V Portále vyšla jeho kniha Komunikace v pomáhajících profesích (2021).


Autor: PhDr. Martin Dlabal Ph.D.
Vazba: brožovaná
Formát: 160 x 230 mm
Počet stran: 128
Vydáno: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: