POZOR! všechna razítka se z provozních důvodů budou opět vyrábět od 23. týdne. Děkujeme za pochopení

Rodinná terapie a teorie jin-jangu

Kód: PR209898
Značka: Portál
294 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Originální pojetí rodinné terapie, jež autoři představili v knize Rodinná terapie psychosomatických poruch, v tomto druhém díle rozvíjejí o jin-jangovou teorii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jin-jangovou teorii propojují s myšlenkami psychoterapie v západní medicíně, zejména s jungiánským konceptem animy a anima. Autoři na četných kazuistikách ilustrují, co se v síti rodinných vztahů děje, když je rozdíl mezi pohlavími eliminován, jaké to má důsledky pro emoční pole rodiny, a tedy pro somatizaci, psychické a sociální problémy všech členů rodiny.
Knihu využijí psychologové, speciální pedagogové, psychoterapeuti, lékaři, studenti těchto oborů, širší zdravotnická veřejnost i rodiny, které mají chronicky nemocného člena.
PhDr. L. Trapková je psychoterapeutka, spolu s Vladislavem Chválou působí ve Středisku komplexní terapie psychosomatických poruch.
MUDr. V. Chvála po roce 1989 založil Středisko komplexní terapie psychosomatických poruch v Liberci, kde se s týmem lékařů a psychologů věnuje těžko léčitelným tzv. psychosomatickým poruchám. Angažuje se v organizaci rodinné terapie a psychoterapie ve zdravotnictví.

Autor: Chvála Vladislav; Trapková Ludmila
Formát: 160 x 230 x 25 mm
Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 248
Vydáno: 2016

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: