Sada trojboké voskovky Metal 10ks

Kód: RC5007400-10
Neohodnoceno
Značka: WPL Gmbh
344 Kč
Skladem (1 ks)
Trojboké voskovky jsou nelámavé, vysoce odolné - pevné, nebarví prsty a jsou netoxické. Sada 10barev papírové krabičce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky trojbokému tvaru můžete pracovat s hranou, stranou i špičkou a navíc má plocha trojúhelníku zapuštěný úchop, který umožnuje správnou koordinaci ruky a pohybu a je vhodná i pro nejmenší malíře. Trojboká voskovka nevyžaduje ořezávání a zbytky voskovy můžete použít pro jiné techniky (barvení vosku při výrobě svíček).
Voskovky na papíru vytvoří souvislou lesklou vrstvu a tím obyčejné kancelářské papíry promění v dekorační. Můžete s nimi vytvářet například exkluzivní přání, fotoknihy, skládání origami, fleurování atd.

Trojhranné voskovky nabízí mnoho způsobů kreativní tvorby:
Frotáž: umělecká technika přenášení struktury na papír. K přenášení struktury na obyčejný bílý papír /i barevný/ můžete využít papírové šablony, papírové výseky, plastové šablony, strukturovací podložky, bublinkovou folii i přírodní zdroje jako listy ze stromů, různé krajky, výšivky, nastříhaný či zmačkaný papír, embosovací kapsy na big shot apod.
Pro výrobu pergamenového papíru do dolíčku pro úchop nakapeme pár kapek oleje (klasický stolní olej) - ten rozpustí vosk a tím vznikne olejový akvarel (při použití parfémovaného oleje pak následně voní i papír). Při použití bílého pigmentu olejový akvarel zdůrazní nanesenou strukturu.

Základem pro výrobu jsou kvalitní barevné pigmenty přírodní vosky včetně včelího(množství pigmentu v jedné voskovce je mnohonásobně větší než v jiných voskovkách).

Sada 10barev papírové krabiččce
Barvy v sadě: 8 metalických (hnědá-bordó, šedivá-stříbrná, sv.modrá, fialová, okrová, žlutá-zlatavá, tyrkysová, růžová) + bílá a černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: