KuliFerdík a Filipka

Kód: K964718
Neohodnoceno
Značka: RAABE
129 Kč
Skladem (3 ks)

Pracovní sešit KuliFerdík a Filipka je určen pro celoroční práci v MŠ s dětmi ve věku 3-5 let. Je vhodný i pro práci doma. Obsahuje barevné přílohy i přílohy ke stříhání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní sešit KuliFerdík a Filipka je určen pro celoroční práci s dětmi ve věku 3–5 let. Vychází ze situací a námětů, které jsou dětem blízké, pomáhá jim orientovat se ve světě kolem nich. Proto je vhodný jak pro práci v mateřských školách, dětských skupinách, tak pro společné tvoření rodičů s dětmi. Ilustrace i navazující aktivity podněcují děti k chuti dozvídat se nové věci, přemýšlet a povídat si o nich i řešit různorodé úkoly, které jsou zde zadány.

Pro pedagogy MŠ je pracovní sešit KuliFerdík a Filipka přínosný zejména: 

  •        integrovaným pojetím pracovních listů, které podporuje rozvoj dětí současně v několika oblastech (jsou zde vyznačeny přehlednými symboly),
  •        návazností na cíle předškolního vzdělávání obsažené v RVP PV,
  •        nabízí dvě úrovně náročnosti aktivit spojených s pracovními listy,
  •        poskytuje učitelkám metodickou podporu - ke každému tématu zde najdete metodický list s charakteristikou tématu, příklady formulací možných cílů i náměty dalších doplňujících činností,
  •        obsahuje barevné přílohy na rozvoj jemné motoriky a manuální zručnosti, které lze využít i ke hře a dalším činnostem.


Autor: Mgr. Hana Nádvorníková, Mgr. Jana Pechancová, Mgr. Silvie Holečková
Ilustrace: Vendula Černá
Vazba: Paperback
Formát: 210 x 297 mm
Počet stran: 88
Datum vydání: 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení