Provozní opatření COVID-19 najdete zde.
27.-28.9.2021 ZAVŘENO!

Tématická komunikační tabulka

Kód: PT30001
Tip
Neohodnoceno
Značka: Petit
280 Kč
Skladem (2 ks)

Tabulka je určena především osobám s handicapem v oblasti řeči a komunikace – představuje ucelený startovací soubor symbolů umožňujících funkční a bezprostřední vyjádření osob využívajích formy alternativní a augmentativní komunikace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktualizovaná tabulka je oproti verzi Start doplněna o řadu nových symbolů.
Symboly požité v tabulce byly vytvořeny na základě praktických zkušeností pedagogů ZŠ a PŠ Gabriely Pelechové. Při realizaci byl kladen důraz na jednoduchost a kognitivní srozumitelnost s cílem úspěšného a aktivního dorozumívání osob s handicapem se svým okolím. Tabulka zahrnuje základní tematické okruhy každodenního života, které je možné libovolně rozšiřovat a přizpůsobovat. Symboly v tabulce jsou doplněny slovním pojmenováním a tak lze tabulku využít i pro výuku čtení globální metodou.
Všechny symboly uvedené v tabulce jsou také obsaženy v nové verzi programu Altík (verze 1.20), kde ovšem najdete mnohem více pojmů v různých grafických podobách.

Rozměr publikace: A5
Počet symbolů obsažených v tabulce: 859 + 80 volných pozic pro doplnění
Velikost obrázků včetně názvu: 3x3 cm
Barevné provedení: obrázky i text černobílé, jednotlivá témata jsou barevně rozlišena
Počet kapitol: 20 (kalendář, osoby, části těla, oblečení, obuv, hygiena, nádobí, obchody, elektrospotřebiče, potraviny, služby, povolání, pomoc, kultura, škola, dílna, dopravní prostředky, zvířata, barvy, činnosti).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: