Biofeedback v teorii a praxi

Kód: EM0297569
Značka: Grada
299 Kč
Skladem (1 ks)
Publikace podává ucelený pohled na skupinu metod biologické zpětné vazby – biofeedback z teoretického i aplikovaného hlediska.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Publikace podává ucelený pohled na skupinu metod biologické zpětné vazby – biofeedback z teoretického i aplikovaného hlediska. Skupina autorů s rozsáhlými zkušenostmi z oblasti výzkumu i praxe uvádí metody biofeedbacku do širších historických a teoretických souvislostí, podává přehled základních výzkumů efektivity těchto metod a věnuje se též jejich limitům. Pozornost je též věnována obecně otázkám a podmínkám praxe biofeedbacku.
Podrobně jsou rozepsány otázky samotného výkonu, vzdělání, způsobů aplikace a práce s klientem. Uvedeny jsou rovněž výsledky původních studií. Publikace je vhodná pro všechny zájemce o problematiku biofeedbacku, ale též šířeji psychofyziologie a neurofyziologie. Publikace je první k danému tématu České republice.
Publikaci ocení zejména studenti a absolventi oborů psychologie, psychiatrie, psychofyziologie, neurofyziologie, aplikovaná psychofyzika na lékařských a filozofických fakultách.

Autor: Novotný Miroslav, Ptáček Radek a kolektiv
Vazba: paperback
Formát: 145 x 205 x 10 mm
Počet stran: 168
Vydáno: 2017

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: