PEXI Velcro skládačky - Ovoce a Zelenina

Kód: PX0049
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Alexander
237 Kč
Skladem (1 ks)

Naučná skládačka pro děti od 36 měsíců do 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

9 pružných plastových destiček se suchým zipem a 18 samostatných dílků, které umístíte na destičky pomocí suchého zipu. Úkolem děti je roztřídit a správně ukládat na různé podožky (taliř, ošatka, krájecí prkénko) ovoce a zeleninu podle jejich barev nebo tvaru.
Úkolem děti je roztřídit a správně ukládat na různé podožky (taliř, ošatka, krájecí prkénko) ovoce a zeleninu podle jejich barev nebo tvaru. Naučí se také roznat poloviny rozříznutého ovoce a zeleniny. Vodítkem pro správné uložení jim bude barevný obrys na krájecím prkénku.

CO JE UVNITŘ?
Sada obsahuje 9 pružných plastových destiček se suchým zipem a 18 samostatných dílků, které umístíte na destičky pomocí suchého zipu. Díky této vychytávce jednotlivé díly jen tak nespadnou a budou držet na správném místě. Všechny části jsou vyrobené z odolného, ale tenkého plastu se speciální povrchovou úpravou, která je dětem příjemná na dotek.

JAK HRÁT?
S touto sadou můžete hrát 3 zajímavé hry.
Berte jednotlivé dílky jeden po druhém a povídejte dětem co na nich je.
Potom vezměte destičku s obrysy předmětů a vybídněte dítě, aby našlo správný předmět pro každý obrys a připevnilo ho pomocí suchého zipu na správné místo.

HRA č.1 - Učení barev: Pokládejte ovoce a zeleninu na misky, které mají stejnou barvu. Např. červené jídlo na červenou misku, zelené potraviny na zelonou...

HRA č.2 - Poznej ovoce a zeleninu: Rotřiďte správně potraviny na ovoce a zelenninu. Na jednu očšatku položte všechnu zeleninu a na druhou všechno ovoce. Obrysy vám napoví kam kterou uložit.

HRA č.3 - Celá nebo půlka?: Vezměte destičku - krájecí prkénko, potom vyhledejte veškeré dílky ovoce a zeleniny, které jsou překrojené na polovinu. Tyto půlky uložte na prkénko na místa, které odpovídají jejich tvaru.


BENEFITY:
- zlepšuje motorické schopnosti
- trénuje vyjadřování a mluvenou řeč
- cvičí paměť a barvy
- upevňuje udržení pozornosti

Při hraní s Velcro trénujete koordinaci ruka-oko, jemnou motoriku, zjistíte více o ovoci, zelenině, jejich tvarech a barvách. Už se vám sbíhají sliny?

Věk: 3+
Obsah hry: 1 ks barevná krabička s uchem. 9 ks pružných plastových destiček se suchým zipem. 18 ks samostatných dílků. které umístíte na destičky pomocí suchého zipu
Rozměr balení: 24 x 18 x 5 cm
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje male části - nebezpečí jejich spolknutí. Nutnost dozoru dospělé osoby při hře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: