LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

Vysoce citliví lidé

Kód: EM0397653
Značka: Fontána
430 Kč
Skladem (1 ks)

Jak vzkvétat ve světě, který vás zahlcuje

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jste vysoce citlivý člověk? Máte bohatou představivost a živé sny? Potřebujete každý den trávit určitý čas o samotě a je pro vás tato potřeba samoty stejně důležitá jako voda a jídlo? Říkají vám druzí lidé, že jste "příliš citliví" anebo "příliš nesmělí"? Nemáte rádi hluk, nedorozumění či zmatek a cítíte se v hlučném prostředí rychle vyčerpaní?
Pokud vaše odpovědi na uvedené otázky zní "ano", pak můžete být vysoce citlivým člověkem. Každý člověk se občas cítí zahlcený a přestimulovaný příliš velkým množstvím podnětů, ale vysoce citlivým lidem se to stává prakticky každý den.
V této průkopnické knize vám klinická psycholožka, dr. Elaine Aron, která je sama vysoce citlivým člověkem, ukáže, jak rozpoznat svou vysokou citlivost a jak se s ní nejen naučit žít, ale co nejlépe ji využívat ve svém každodenním životě a těšit se z jejích darů. Na základě svého mnohaletého výzkumu a stovek rozhovorů s vysoce citlivými lidmi vám ukáže, jak můžete lépe porozumět sami sobě a své vysoké citlivosti a jak si díky tomu vytvořit naplněnější a bohatší život.
V této knize mimo jiné najdete:
- Sebeposuzující dotazníky, které vám pomohou rozpoznat vaši vysokou citlivost
- Techniky k pozitivnímu přeformulování vašich minulých zkušeností ve světle nového poznání vaší vysoké citlivosti, které vám současně zvýší sebevědomí
- Vhledy a informace týkající se toho, jak vaše vysoká citlivost ovlivňuje vaše pracovní a osobní vztahy
- Tipy, jak zvládat nadměrnou aktivaci a "přestimulovanost"
- Informace o lécích a o tom, kdy vyhledat odbornou pomoc?
- Techniky k obohacení vaší duše a duchovního života

Autor: Elaine N. Aron
Vazba: Kniha, paperback 
Formát: 156 x 258 x 52 mm 
Počet stran: 420
Vydáno: 2020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: