Provozní opatření COVID-19 informace zde.

Didaktické karty Dějové posloupnosti I.

Kód: F666888
Tip
Neohodnoceno
Značka: INFRA
195 Kč
Skladem (> 3 ks)
Logopedický materiál na podporu tvorby příběhů. Dějové posloupnosti I jsou didaktické karty,pomocí kterých si děti osvojují a zlepšují schopnost tvořit příběhy v rámci herních aktivit. Jsou určené pro děti od 2 do 4 let a starším dětem s poruchou vývinu řeči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Logopedický materiál na podporu tvorby příběhů. Dějové posloupnosti I jsou didaktické karty, pomocí kterých si děti osvojují a zlepšují schopnost tvořit příběhy v rámci herních aktivit. Jsou určené pro děti od 2 do 4 let a starším dětem s poruchou vývinu řeči.
Obsah balení:
30 laminovaných karet (12x10 cm) = 10 dějových posloupností, každý děj rozkreslen na 3 kartách.
Jednoduchý manuál obsahuje teoretické východisko, postup nácviku tvorby dějové posloupnosti a další nápady na aktivity.

Karty jsou vhodné pro aktivity s robotickou hračkou Bee-Bot. Jsou omyvatelné, dodávané v praktické plastové obálce.

Autorkou didaktických karet slovenská klinická logopedka Mgr. Silvia Mináriková, která je úspěšně již několik let využívá ve své praxi. Materiál doporučuje Slovenská asociace logopedů.

Co si o využití didaktických karet myslí Mgr. S. Adzimová slovenská klinická logopedka: „Dejové postupnosti I, II“ môžu v praxi využiť nielen špecialisti na narušenú komunikačnú schopnosť - logopédi, ale aj špeciálni aj liečební pedagógovia či psychológovia, ako aj pani učiteľky materských škôl. Bez obáv však môžu po nich siahnuť aj rodičia detí. Autorka aj v tomto prípade siahla po oblasti, ktorá zohráva v rečovom vývine dieťaťa významné miesto a teoreticky i prakticky tak zaplnila medzeru na trhu.

Autor: Mgr. Silvia Mináriková
Vazba: laminované karty v plastové složce s drukem
Formá karet: 100 x 120 mm
Počet karet: 30
Datum vydání: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: