Nápravná cvičení pro žáky s SPU

Kód: K963858
Tip
Neohodnoceno
Značka: RAABE
86 Kč
5-7 prac. dnů
Položka byla vyprodána…

96 úžasných aktivit pro reedukaci specifických poruch učení žáků v 1. až 3. ročníku ZŠ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivity v knize NÁPRAVNÁ CVIČENÍ PRO ŽÁKY S SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním pozornosti, pravolevé orientace, orientace v prostoru a čase, soustředění, zrakového a sluchového vnímání.
Pracovní listy určené žákům 1. až 3. ročníku ZŠ, procvičování pro děti se specifickými poruchami učení, aktivity pro nácvik psaní, čtení a pravolevé orientace.
Kniha je určena nejen dětem 1. až 3. tříd, nebo jako prevence při podezření na SPU. Pracovní listy jsou vhodné k nácviku i docvičování, ke skupinové i individuální práci ve škole, ale i pro nácvik v domácím prostředí pod vedením rodičů.
Pomocí této knihy předejdete školnímu neúspěchu Vašeho dítěte se specifickou poruchou učení.
Kniha je určena dětem od 6 do 9 let.
Ediční řada 96 úžasných aktivit nabízí pracovní sešity vycházející z oblíbených sešitů KuliFerda a jeho svět. Každý pracovní sešit nabízí 96 odborně připravených pracovních listů pro děti mladšího školního věku se specifickými poruchami učení. Sbírky pracovních listů pro rozvoj grafomotoriky, pmatematických dovedností, vnímání a řeči aj. jsou užitečnou pomůckou nejen pro učitelky ZŠ, ale i pro rodiče a prarodiče, kteří chtějí mít jistotu, že jejich školák s SPU projde prvními ročníky ZŠ bez obav a úspěšně.

Autor: PhDr. Knedlíková Jitka
Ilustrace: Anna Trousilová
Vazba: Paperback
Formát: 207 x 297 x 7 mm
Počet stran: 96
Datum vydání: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení