Lili a Vili 1 - Mezipředmětový PS pro 1.ročník ZŠ

Kód: EM0238152
Značka: Klett
230 Kč
Skladem (1 ks)
Mezipředmětový pracovní sešit pro 1. ročník ZŠ, A-S metoda - 1. díl

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celkem čtyři mezipředmětové sešity jsou určeny dětem pro práci v hodině i doma. Jejich koncepce je založena na vzájemném prostupování témat z jednotlivých školních předmětů.
Látka je rozdělena do deseti barevně odlišených kapitol odvozených z prvouky a obsahuje učivo českého jazyka, matematiky i prvouky. Jasné uspořádání na straně a barevné odlišení jednotlivých předmětů usnadňuje orientaci jak žákům, tak učitelům.
Součástí sešitů jsou strany na sebehodnocení a také přílohy k vystřižení. Nová výuková sada Lili a Vili 1 je určena žákům prvních tříd a je prvním dílem ucelené řady pro první stupeň ZŠ. V nové učební sadě Lili a Vili najdete: svěží a moderní přístup kvalitní metodické pojetí atraktivní vzhled bohatý elektronický materiál na internetu Doložka MŠMT Celý výukový set Lili a Vili 1 byl v září 2012 předložen Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy za účelem udělení schvalovací doložky a bude připraven pro nový školní rok 2013/14 od ledna 2013. Odpovídá RVP Učební komplet je koncipován tak, aby zcela odpovídal RVP a naplňoval očekávané výstupy a klíčové kompetence.
LILI A VILI V PRVNÍ TŘÍDĚ Mezipředmětové pracovní sešity 1.–4. díl Mezipředmětové sešity jsou určeny dětem při práci v hodině i doma. Koncepce mezipředmětovosti je založena na vzájemném prostupování témat a probírané látky z jednotlivých tradičních školních předmětů.
Celkem čtyři díly obsahující učivo prvouky, českého jazyka a matematiky.
Výhody mezipředmětových pracovních sešitů: děti nosí do školy každý čtvrt rok pouze jeden pracovní sešit děti vnímají výuku jednotlivých předmětů komplexně – v kontextu daného tématu dané téma zastřešuje učivo všech předmětů snadná orientace pro žáky i učitele barevné odlišení témat i předmětů.
Učivo je rozděleno do 10 tematických celků: Ve škole, Bezpečně na silnici, Podzim, Moje rodina, Zima, Kdysi dávno, Žiji zdravě, Jaro, Hospodařím s penězi, Léto. Na konci pracovních sešitů zařazeno vždy několik příloh k vystřižení. Žáci si vyzkouší své znalosti na praktickém úkolu.

V prvním díle pracovního sešitu jsou navíc vloženy samolepky, které žák použije při plnění úkolů. Každý tematický celek zakončen sebehodnoticí stranou, na které žák vybarví takový počet čmeláků/včeliček podle toho, jak danou kapitolu zvládl.
Pracovní sešity jsou k dispozici i v elektronické podobě na internetu.

Autor: D. Nastoupilová; L. Skálová; J. Jiro Sedláčková; P. Žižková
Formát: 210 x 297 mm
Počet stran: 80
Vazba: Paperback
První vydání: 2014

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: